جدیدترین مدل های تخت بچه گانه

جدیدترین مدل های تخت بچه گانه

تخت خواب بچه گانه دخترانه
تخت خواب کودک را می توانید در مدل ها و طرح های مختلف با توجه به سلیقه و خواست فرزند خود سفارش دهید این تخت خواب ها تا سنین نوجوانی قابل استفاده هستند و در مدل های فانتزی و زیبا تولید می شوند.

در زمان خرید تخت خواب باید به سن، فضا اتاق و علایق فرزندتان توجه کنید. بهتر است تختی که خریداری می کنید از متریال با کیفیتی مثل چوب یا ام دی اف ساخته شده باشد و خصوصا اگر فرزند شما نوزاد است برای او ایجاد حساسیت نکند. البته در تخت خواب کودک ظاهر نیز بسیار اهمیت داشته و ظاهر تخت باید برای کودک جذاب باشد پس سعی کنید تختی فانتزی و زیبا خرید کنید.

تخت خواب کودک را می توانید در مدل ها و طرح های مختلف با توجه به سلیقه و خواست فرزند خود سفارش دهید این تخت خواب ها تا سنین نوجوانی قابل استفاده هستند و در مدل های فانتزی و زیبا تولید می شوند. (بیشتر بخوانید: تخت خواب دو طبقه دخترانه)

سرویس خواب بچه گانه باید با توجه به اندازه ی فضای اتاق کودکتان انتخاب شود و اگر منزل شما کوچک است و اتاق فرزندانتان مشترک است و فضای اتاق کوچک بود از تخت خواب های دو طبقه استفاده کنید. در ادامه نمونه هایی از تخت های بچه گانه را برای شما گردآورده ایم.

تخت بچه گانه دخترانه
تخت خواب بچه گانه دخترانه,مدل تخت کودک

مدل تخت کودک

تخت خواب بچه,تختخواب بچه گانه

تخت دو طبقه بچه گانه

تخت دو طبقه بچه گانه,تخت خواب بچگانه

تخت بچه گانه

  • مدل تخت و سیسمونی کودک
  • مدل های تخت کودک به شکل حیوانات
مدل تخت کودک,تخت بچگانه

مدل تخت کودک دو طبقه