دکوراسیون خاص مخصوص زیبا پسندان

دکوراسیون خاص مخصوص زیبا پسندان

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

اگر میخواهید سبک زندگیتان را در خصوص چیدمان منزل و لوازم مورد استفاده چوبی در محیط خانه را تغییر دهید باید در نظر داشته باشید که سلیقه شما به چه سمتی پیش میرود و علایق شما چه چیزی میگوید.

گاها پیش میاید که تصاویری از مدل های منازل در اینستاگرام یا هر جای دیگری را میبینیم که بسیار خوشمان میاید و یا بلعکس اصلا باب میلمان نیست، که عموما تولید کننده های منسوجات چوبی در محوریت یک سلیقه پیش میروند و این سلیقه در تولید تمام یا اکثریت محصولات دخیل میشود که میتوان با ذهن طراح و تولید کننده اشنا شد.

اما شاید به جد بتوان گفت که از میان منسوجات چوبی مورد استفاده در منزل سه مورد بیشترین کاربرد را دارند که در زیر آورده شده اند که با هم در موردشان میخوانیم.

• کمد دیواری
در دنیای امروزاستفاده بهینه از فضای محیط منزل به دلیل محدود شدن فضاها ارزش زیادی پیدا کرده است شاید دیده باشید خانه های دانشجویی در کشور چین از 7 یا 8 متر بیشتر تجاوز نمیکند پس در این صورت بعضی محصولات هستند که با استفاده از انها میتوان در فضا صرفه جویی کرد کمد دیواری یکی از محصولات چند منظوره میباشد که با استفاده از ان میتوان رخت خواب لباس کیف وکفش های خود را در ان جا داد.

کمد دیواری هر جایی از خانه میتواند باشد در اشکال مختلف که بستگی به ساختار منزل ما دارد که شکل کمد دیواری را تعیین میکند . مثلا میتوانید به صورت خلاصه هر نقطه از دیوار ها را که قابلیت استفاده برای فضای منزل را ندارد تبدیل به کمد دیواری نمود .

چیدمان منزل,جاکفشی,کمد دیواریچیدمان منزل

• جاکفشی
در گذشته که مردم کفشهای خود را در درب منازل میگذاشتند یا انها را داخل خانه میاوردند احتمال سرقت کفشها یا آلوده کردن منازل وجود داشت تا با امدن جا کفشی دیگر ان بینظمی و شلوغی و کثیفی از بین رفت حالا با گذشت زمان و امدن ویروسهای خطرناک بهتر است کفشها به داخل منزل وارد نشوند یا اگر میشوند داخل محفضه ای باشند که با وسایل داخل خانه در تماس نباشند و میتوان طبقه بالایی ان را به جای واکسها اختصاص داد تا خانه را کثیف نکند.

• کنسول
قبلا از میز توالت و دراور استفاده میشد اما انها هم جای زیادی را اشغال میکردند اما کنسولها میتوانند کوچکتر و کم حجمتر باشند میشود در ان کشویی طراحی کرد که وسایل شخصی یا لباسهای شخصی خود را در ان جا داد یا میتوان روی کنسول آیینه سوار کرد یا وسیله ای را روی ان گذاشت.

کنسولها هم میتوانند به ما در جهت استفاده از فضاهای پرت اطاق کمک کنند و هم میتوانند به زیبایی منزل ما بیفزایند